Autor:

Ak máte smartphone alebo tablet - a málokto dnes nemá aspoň jedno z týchto zariadení - môžete ľahko hrať na slotoch. S prihlásením priamo do kasín môžete hrať aj za peniaze. Niekedy je ale hra zadarmo a slúži na účely výcviku alebo len pre zábavu. Príkladom aplikácie, ktorá beží na mobilných zariadeniach, je Sizzling Hot Deluxe, dostupná pre systém Android na Google Play.

 

1. Čo je Google Play?

 

Služba Google Play je internetový obchod, ktorý ponúka mobilné aplikácie určené pre systém Android, pracujúci na zariadeniach od spoločností, ako je okrem iného Samsung alebo HTC. Časť tu dostupných programov je k dispozícii zadarmo, za časť sa musí zaplatiť, samozrejme, jedna a druhá kategória je vždy veľmi jasne označená, aby sa neukázalo, že niekto bude musieť znášať neplánované náklady.Práve z Google Play si môžete stiahnuť Sizzling Hot Deluxe. Ale nie je to samozrejme tak, že v obchode nájdeme len hazardné hry. Nie, Google Play zahŕňa komplexne všetky programy pripravené pre Android, takže si tu môžete dokonca stiahnuť baterku, e-mailového klienta alebo slovník. Ale dosť o obchode, pozrime sa, ako funguje odtiaľ sťahovaný slot Sizzling Hot.

 

2. Aplikácia Sizzling Hot Deluxe

 

Vidno, že aplikácia je populárna a funguje dobre. Svedčia o tom ratingy vystavené užívateľmi internetu. V priemere viac ako 4 z 5 hviezdičiek. To znamená, že Sizzling Hot Deluxe v mobilnej a tabletovej verzii nedráždi chybami a spĺňa svoj účel, čiže poskytuje nekomplikovanú a dynamickú zábavu. Tu je potrebné iba poznamenať, že hra beží na zariadeniach s operačným systémom Android, ktoré podporujú rozlíšenie aspoň 320x480. Samotný Sizzling Hot Deluxe je automat s 5 valcami a 5 riadkami so symbolmi ovocia. Hra má jeden režim navyše - Gamble s 50% šancou zdvojnásobiť svoju poslednú výhru. Možno si pamätáte, že toto je jedna z hier dostupných na stacionárnom Admiral Hot Spot Platinum (iné sú napríklad Book of Ra, tiež k dispozícii na Google Play).

 

3. Stargames. Tu sa hrá o peniaze

 

A všetko by bolo skvelé, keby sa prostredníctvom tejto aplikácie mohlo hrať o peniaze. Ale nie je to možné, pretože je spojená s úplne bezplatným kasínom Gametwist. Ak sa predsa len rozhodneme zaregistrovať sa na webe Stargames, nielen získame prístup k hrám ako Sizzling Hot Deluxe (i mobilne), ale navyše na nich budeme môcť dávať do zástavy peniaze. A dokonca aj získať bonus. Bez zadávania propagačného kódu tu na vás čaká exkluzívny bonus až do výšky 200 € ako zdvojnásobenie vkladu. Rozhodne to stojí za záujem.

tags: Google Play Sizzling Hot Deluxe, Online, Android, Aplikácia, Download

Sizzling Hot Deluxe Android

Sizzling Hot Deluxe - Hry Online