Autor:
Hodnotenie: 4.5/5

GameTwist je dnes jedným z najpopulárnejších kasín, ktoré v porovnaní s inými webmi s hazardnými hrami vyniká neštandardným prístupom k hraniu. Čiže, v Gametwiste sa hrá len za virtuálne peniaze, tzv. twisty. To znamená, že kasíno je zamerané na hru bez rizika. To mu však nebráni ponúknuť hráčom bonus na start, a používateľom užívať si radosť z používania Gametwist - ako fungujú twisty, o akom bonuse je reč a čo tu vôbec môžeme hrať?

1. Propagačný Gametwist Kód z poukážky nie je požadovaný

Ok, začnime od začiatku. Po prvé, musíme prejsť procesom registrácie. To trvá chvíľu a je to o to jednoduchšie, že nie je potrebné zadávať Gametwist Kód z poukážky. Stačí kliknúť na odkaz na našich webových stránkach, zadať svoje údaje a je to - môžeme dostať bonus. Je to dokonca 6000 twistov: 5000 za potvrdenie e-mailovej adresy a 1000 za doplnenie Vašich údajov. V tomto bode stojí asi za to krátko vysvetliť, čo to sú tie twisty. Takto sa nazývajú účtovné jednotky vo "finančnom" systéme Gametwist. Nemajú žiadnu hodnotu v reálnom svete, ale v kasíne sa "správajú" úplne rovnako ako peniaze na iných stránkach. Takže môžeme vlastníctvo twistov rozmnožovať výhrami napríklad na slotoch. Ale môžeme tiež všetky prehrať, a vtedy nám bude musieť pomôcť kasíno.

2. Twisty za dobré výsledky

Nielen bonus a hra na jednotlivých aplikáciách umožňujú získavať twisty. Okrem toho sa môžeme účastniť každodenných turnajov. Samotné organizovanie súťaží pre najmenej 10 osôb, to je 10 000 twistov, ktoré je možné vynaložiť na stávkovanie. Víťazstvo v turnaji je ďalších 10 000 jednotiek, druhé miesto 5000, a tretie 2500. V záchvate zúfalej potreby môžete tiež využiť obchod a trochu twistov si jednoducho kúpiť v rámci rôznych úrovní predplatného. Stojí za to uvažovať o tejto možnosti? - na túto otázku si budete musieť odpovedať sami.

3. Hry v Gametwiste

V Gametwiste nájdeme 5 sekcií z hrami: hracie automaty, bingo, kasíno, poker a šikovnostné hry. Nás samozrejme najviac zaujíma prvá sekcia. V nej nájdeme okrem iného Sizzling Hot, ale aj ďalšie aplikácie známe zo stacionárnych strojov typu hot spot (napr. Book of Ra alebo Dolphin’s Pearl). Slotov je samozrejme oveľa viac, pretože po pravde povedané to je vedúca kategória hier v Gametwiste. Pamätajte tiež, že hrať je možné aj mobilne - na smartphonoch a tabletoch - čo je určite ďalšou výhodou služby. A ak si chcete vyskúšať niektoré aplikácie so slotmi, než sa zaregistrujete v Gametwiste, môžete tak urobiť na našich webových stránkach sizzlinghot.pl – samozrejme úplne zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov.

Tags: Gametwist Kód poukážky 2016, poukaz na gametwist, na peniaze, twisty zdarma, hraj zadarmo, grátis, kód bonusu, bony, bonusový kód, bonus

Gametwist Kód poukážky

6000 twistov zdarma

Gametwist twisty zdarma

Hrajte na Gametwst!